Betek Boya GREENGUARD GOLD Sertifikası Aldı!

Betek Boya, Alligator ELF Premium serisi için dünyanın en sıkı emisyon kriterlerine sahip GREENGURD GOLD sertifikası aldı. UL’in ISO/IEC 17025 akredite laboratuvarlarında test edilen Alligator ELF Premium İpeksi Mat ve Mat İç Cephe Boyası boya sektöründe Türkiye’de “GREENGUARD GOLD” sertifikasına sahip olan ilk ve tek marka oldu. Betek Boya’nın sertifikalarını, Türkiye’nin LEED’e uygun tek sertifikalı malzeme platformundan yükleyebilirsiniz.

GREENGUARD GOLD Sertifikalı Alligator Elf Premium Serisinin Tanımı

Alligator ELF Premium İpeksi Mat İç Cephe Boyası, silikon teknolojisi ile güçlendirilerek yaratılan yüksek dayanım gücü ve kendisine özel ipek mat dokusu sayesinde gerçek silinme özelliğine sahiptir. İpeksi mat dokusu ile ışığı yansıtarak ortamda ferahlık hissi uyandırır. Örtücülüğü yüksektir. Uygulandığı yüzeyle bütünleşir. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Arsen, kurşun, kadmiyum, krom, cıva gibi ağır metallerin oranları EN 71-3 standartlarında belirtilen oranların altındadır. VOC oranları DIN 55649 standartlarında belirtilen oranların altındadır. SVOC ve Formaldehit oranları RAL-UZ 102’ ye uygundur. Alerji potansiyeli düşüktür. CIT/MIT oranları 29/174/EWG yönetmeliğine uygundur.

GREENGUARD GOLD Sertifikalı Alligator ELF Premium İpeksi Mat İç Cephe Boyasının Başlıca Özellikleri

  • Örtücülüğü yüksektir.
  • Yüksek silinme özelliğine sahiptir.
  • Uygulandığı yüzeyle bütünleşir, çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz.
  • Alerji potansiyeli düşüktür.
  • VOC oranları DIN 55649 standartlarında belirtilen oranların altındadır.
  • Zengin renk seçim yelpazesinden kendi renginizi seçebilirsiniz.

Yeşil Bina Sektörüne Ürünlerinizi Tanıtıyoruz!

Tüm tasarım ve içerik süreçleri ERKE bünyesinde gerçekleştirilen bu çalışma ile BETEK Boya’nın ürünleri yeşil bina sektörüne, mimarlara ve yatırımcılara detaylı bir şekilde aktarılmış oldu. Siz de kendi ürünlerinizi yeşil bina sektörüne ERKE’nin bilgi ve tecrübesi ile tanıtmak istiyorsanız, buraya tıklayarak bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Alligatör Elf Premiım Silk Matt
Alligatör Elf Premiım Matt